About images
Seoses ekspositsiooni uuendamisega salongis, kõik valmis köögid soodsamad 20% võrra. Köögil on eriline kohta Teie kodu interjööris. Köögisisustusest sõltub suurel määral perenaise meeleolu, tema soov toitu valmistada ja lõppkokkuvõttes ka roogade maitseomadused. Tänapäeva köögimööbel paistab silma laia valikuga konstruktsiooni ja värvilahenduste osas, mis võimaldab igal perenaisel muuta oma köök kordumatuks ja maitsekaks. Köögimööblit võib olla erineva kujuga: sirge või nurgamööbel moodsa väljaulatuva osaga... Fassaadimaterjalid on samuti mitmekesised. Selleks võib olla midagi suurest puiduvalikust: tamm, saar, pöök, lepp, kask. Või väärispuiduga kaetud paneelid. Fassaadimaterjaliks võivad olla alumiinium-, plastik või MDF plaadid. Hi-Tech mudelite sisseehitatud köögimööblit saab kombineerida metalli või klaasiga. Meie firmas toodetud köögimööbel on stiililt mitmekesine: klassikast kuni Hi-Tech lahendusteni, country stiilist kuni minimalistlike garnituurideni. Meie poolt toodetud sisseehitatud ja korpusköögimööbel sobitub hästi Teie interjööri. Meie spetsialistid aitavad projekteerida ja valmistada mööblit vastavalt Teie soovile.
Iga võõrastetuba eraldivõetuna – see on ruum, mis pakub rikkalikke võimalusi kunstiliseks eneseväljenduseks. Selle ruumi interjööri kujundamisel on sadu õnnestunud lahendusi alates pompöössest toast hiigelsuure lõunalauaga ja lõpetades koduse piljarditoaga, mille nurkades on pehmed tugitoolid. Milline tubadest on alati „kõige aktiivsem“? Mõistagi, külalistetuba. See on kodu energiakese, lähtepunkt tema elukorralduses. See ruum võib ühendada endas elutoa, külaliste vastuvõtu ja puhketoa funktsioonid. Seetõttu suhtume võõrastetoa loomisesse erilise vastutustundega, kuna kogu ülejäänud interjöör ehitatakse selle ümber. Mööblit soetades tuleb arvestada iga pereliikme maitset ja eelistusi ning loomulikult on tähtis, et tekiks tunne: siin elab üks sõbralik pere, kellel on ühised huvid.
ESIK – see on kodu nägu. Siit lahkute Te hommikul asju ajama, siia pöördute Te pärast väsitavat tööpäeva tagasi. Ühtlasi loob esiku interjöör esmamulje pererahvast. Seetõttu on eriti oluline esiku läbimõeldud sisustus, mis muudab ruumi võimalikult mugavaks, avaraks ja kauniks. Huvitav ja praktiline lahendus esiku interjööris on kapp-kupee. Kapp-kupee – kõige kaasaegsem funktsionaalne säilitussüsteem on ühtlasi äärmiselt praktiline ja mugav mööbliese. Kapp-kupee oluliseks eripäraks on lükand- ja liigenduksed, mille eeliseks võrreldes tavaliste kapiustega on ruumi kokkuhoid, kuna uste avamiseks ei vajata täiendavat vaba ruumi. Mitmesuguseid kappe kasutatakse kõigis ruumides: esikus, võõrastetoas, magamistoas, lastetoas, kabinetis ja köögis. Eluruumides on isegi kapp-toad – nn garderoobitoad, mis mahutavad vabalt suure hulga kindla korra järgi seatud esemeid ja kuhu saab siseneda. Valinud välja sobilikud rõivaesemed, saab sealsamas ümber riietuda. Kapi põhifunktsiooniks on esemete mahutamine. Lisaks rõivastega riidepuudele võib sellisesse kappi paigutada jalatsiriiulid ning mõningad majapidamistarbed, näiteks triikimislaua või kohvri, tööriistakasti või isegi tolmuimeja.
Magamistuba on vahest kõige intiimsem osa meie eluasemest. Selles toas on eriti oluline tunda end mugavalt ja hubaselt. Just siin me puhkame ennast pärast pingelist tööpäeva välja. Magamistuba kui eriline ruum, eemal mürast ja igapäevaelu askeldustest, meelestab puhkamisele. Magamistoa vaikne atmosfäär kingib täisväärtusliku une, millesse saab vajuda ja lõdvestuda kuni organismi täieliku taastumiseni. Seetõttu pole siin liigsetele asjadele kohta. Kaheinimesevoodi, öölauad, pisut rohelust ja paar raamatut – see on kõik, mida vajate puhkamiseks Teie magamistoas! Värviharmoonia, valgustite meditatiivne sära ja lai säng säilitavad Teie suhetes soojuse. Meie ülesanne ei ole pakkuda Teile magamistuppa üksnes ilusat, vaid ka praktilist, mugavat ja funktsionaalset mööblit, et kõik vaimustaks ja rõõmustaks silma. Magamistoa hoolikalt valitud interjöör kingib Teile rahuliku une ja rõõmsa ärkamise.
Lastetoamööbel etendab väga olulist rolli lapse isiksuse arengus. Sellest,kui mõnus ja mugav on tal lastetoas olla, sõltub sageli tema isiksuse õige kujunemine, võimete ja annete areng. Lastetuba — see on mänguruum, kabinet tõsisteks tegevusteks ja magamistuba... Kõiki selle funktsioone on raske isegi loetleda. Kui Teil on võimalik anda lapsele omaette tuba, siis tuleb talle valida välja maja kõige valgem, kuivem ja soojem ruum, soovitavalt päikesepoolne. Lastetoas ei tohi olla midagi üleliigset, kuid mööblit peab olema nii vähe kui võimalik, et oleks kerge hoida puhtust ja korda.
Kontorimööbel on üks visuaalse mõjutamise vahenditest. Kontorimööbel peab võimalikult täpselt vastama ettevõtte imidžile. Kontorimööbel on firma stiili väljenduseks nii töötajatele kui ka külastajatele. Inimese töövõimet mõjutab suurel määral mugav ja maitsekalt valitud mööbel. Oma büroosse head mööblit soetades ei ilmuta Te mitte üksnes hoolitsust töötajate suhtes, vaid aitate töökollektiivis luua sujuva loominguliste otsingute ja uute ideede atmosfääri maksimaalse kasuteguriga meeskonnatööks.
Meie firma püüab kaubandusmööbli tootmise teenust osutades pakkuda kliendile esteetilist ja funktsionaalset mööblit, mis on mõeldud eelkõige kõrge müügitaseme saavutamiseks tellija kaupluses. Kaubandussisustuse tootmisel kasutame kõrgekvaliteedilisi materjale Euroopa tootjatelt. Tähelepanu väärib DSP mööbliplastikust kate. Me võime pakkuda roostevabast terasest konstruktsioonide valmistamist. Valmistame kaubandussisustust, kasutades klaasi ja peegleid. Kauplused võistlevad omavahel mugavuses ja prestiižis. Võideldes Ostja pärast, asetage rõhk kaubandusmööblile. Heatahtlik, mugav atmosfäär peab ärgitama sisseoste tegema, samas kaubanduspinna efektiivne kasutamine tagab kauplemise ratsionaalse organiseerimise. Kaubandusmööbli tootmisel garanteerime selle kvaliteedi, kaasaegsuse ja funktsionaalsuse.
Baari-, administraatori ja garderoobiletid, vitriinid, kauplusesistustus, lauad – see on meie toodangu spekter. Kõige erinevate materjalide, kõikvõimalike faktuursete pindade ja värvilahenduste, aga samuti efektse valgustuse abil saab kujundada stiilse interjööri kohvikule (restoranile, baarile). Lähtekohad baarimööbli projekteerimisel on järgmised: see peab olema funktsionaalne, hästi läbimõeldud ergonoomikaga ja disainilt sobima kogu ruumi interjööriga. Baarilett peab olema mitte lihtsalt ligitõmbav külastajatele, vaid baarmenil peab olema mugav selle taga töötada. Baarmen kui professionaal, kelle tarvis on loodud maksimaalselt mugav töökoht, võib hoida külastajat kinni tunde. Juhul kui te olete sellest huvitatud, siis on asi lihtne – ehitada baari tarvis ideaalne baarilett. Selles on meie firma spetsialistid alati valmis abistama.

Мебель качественная. Сроки действительно не долгие. Всё под ключ. Приехали, замерили, изготовили, установили !!! Молодцы. Благодарен !!!

Testimonial images
Роман Шурак

Спасибо команде AleksMööbel!
Мебель кухонная стоит уже 8 лет ,как новая, все механизмы работают

Testimonial images
Aleksandr Gorjatšev

Отличная кухонная мебель и мебель для спальни!
AleksMööbel уже несколько лет радует всю нашу семью!

Testimonial images
Anton Garin